POJIŠTĚNÍ DOPRAVNÍCH POKUT

Autor článku admin 0 komentářů


V tomto článku se dočtete co je pojištění dopravních pokut.

Pojištění dopravních pokut je pojistný produkt, který vám pomůže z finančních postihů za pokuty ve správním řízení nebo zmírní ztrátu při odebrání řidičského průkazu. Umožní vám čerpat pojistku po dobu jednoho roku v případě, že vám bude odebrán řidičský průkaz.

Na toto pojištění se vztahují jistá omezení:
•    bezohledné řízení
•    řízení pod vlivem drog
•    pokuty, za které vám bude odebráno 4 a více bodů

Z pojistného je vyloučena jízda pod vlivem alkoholu, zavinění dopravní nehody a další přestupky, které mají vliv na okamžité odebrání řidičského průkazu. Zároveň ale musí být udělen alespoň jeden trestný bod a nevztahuje se na přestupky úmyslně zaviněné, jako je třeba špatné parkování.

Pokud jsou splněny všechny podmínky pojištění dopravních pokut, tak toto pojištění zmírní náklady řidiče i úhradu právních služeb.

Velice výhodné pojištění dopravních pokut má např. Slavia pojišťovna pod názvem Kryštof. Nejnižší hranice plnění je na cenu 2000 Kč, tzn., že pokud řidič dodrží všechny podmínky, je mu vyplacena částka v této hodnotě. Horní hranice plnění je dána sjednanou smlouvou až do výše 500.000 Kč, dle varianty, kterou si řidič zvolí.

Na výběr má variantu:
•    Ekonomik
•    Profesionál

Pokud se řidič chová tak, že není potřeba využít pojištění, pojišťovna ho zvýhodní velkým bonusem.

Pokud se chystáte pojištění dopravních pokut sjednat a nevíte, kterou pojišťovnu zvolit, navštivte web online.pojisteni.cz a zde si můžete srovnat nabídky různých pojišťoven.

Zatím zde nejsou komentáře, prosím zanechte Váš názor !
Přidat komentář

Jméno

Email

WWW

Předchozí článek
«
Následující článek
»