Pojištění proti pokutám – pojištění Kryštof

Autor článku lucije 0 komentářů


Stejně, jako na trh stále přicházejí nové a nové výrobky a inovují se ty staré, tak se stále objevují nové a nové produkty, které nám vylepšují a usnadňují život. S pojištěním proti pokutám přišla jako první a jediná v ČR pojišťovna Slavia a trefně ho pojmenovala pojištění Sv. Kryštof, jelikož Svatý Kryštof je patronem všech řidičů.

A o co v pojištění proti pokutám jde? Za prvé má pojištěnec nárok na náhradu peněz, které zaplatí na pokutách v souvislosti řízení motorového vozidla. A za druhé má pojištění proti pokutám vliv na zmírnění následků v důsledku odebrání řidičského průkazu.
Co vám ale pojišťovna nezaplatí, jsou škody způsobené pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek a na drobné vědomě zaviněné přestupky.
I když je pojištění Kryštof založeno na bodovaných přestupcích, tak i po změně bodování počátkem srpna 2011 se vám pojištění proti pokutám-Kryštof vyplatí.

Pojištění proti pokutám-Kryštof lze nyní získat až na rok zdarma k uzavření povinnému ručení.

A proč právě pojištění Kryštof?

-je unikátní svého druhu v ČR
-po jednom roce bezeškodního průběhu bonus 30%
-po 2 letech bezeškodního průběhu bonus 50%
-sleva pro skupinu 4 a více řidičů – 30%

Někdo by si mohl myslet, že pojištění proti pokutám chrání silniční piráty. Pojišťovna Slavia se ale brání, že takto to pojištění vůbec vypadat nemá. „Celý produkt je nastavený tak, aby motivoval k obezřetnému a bezpečnému chování.“ Informovala pojišťovna Slavia a pokračovala: „Naopak dlouhodobě zvýhodňujeme ukázněné řidiče a chceme, aby se plně soustředili na bezpečnou a odpovědnou jízdu a nemuseli přemýšlet nad tím, že když z nepozornosti způsobí lehký přestupek, kterým nikoho neohrozí, tak kromě bodů přijdou ještě o velkou částku na pokutě.“

Každý se na pojištění proti pokutám-pojištění Kryštof dívá jinak. Pro někoho je to pouze ochrana lidí, kteří si to nezaslouží, pro jiné je to vítaná finanční záplaty v době, kdy způsobí lehký přestupek. Ať tak či tak, pojištění proti pokutám tu je a je jen na vás, jestli ho využijete.

Zatím zde nejsou komentáře, prosím zanechte Váš názor !
Přidat komentář

Jméno

Email

WWW

Předchozí článek
«
Následující článek